Skip navigation
עשו לנו שיתוף (share) ב-

קיץ על קולב

הכתבה הבאה מציגה אסופה קצרה המספרת על קולקציות אופנת מעצבים לקיץ. חדשנות קיצית מרעננת

מאת: רוני נאור-חפרי |

הכתבה הבאה מציגה אסופה קצרה המספרת על קולקציות אופנת מעצבים לקיץ. חדשנות קיצית מרעננת.בגדי מעצבים | בגדי מעצבות

צבעוניות קיצית
קולקציית הקיץ של מעצבת האופנה, טלי שרף-חזן, למותג 'טליה' מציעה פריטים נטולי הצבע השחור. הצבע שמחייב לפחות פריט אחד בארון, ובלעדיו כל אישה מרגישה בודדה. למרות הפופולריות של הצבע, הקולקציה של שרף-חזן מתאפיינת דווקא בצבעוניות פסטלית ורכה החל מורוד בייבי, צהוב, תכלת, ירוק מנטה ועוד.

שרף-חזן אוהבת להתרשם ממגמות אופנה בינלאומיות, לשלב מוטיבים מרכזיים מתוכם ולהנגיש ללקוחותיה,

על קולבים, בפרשנות אישית ובכתב ידה. המוטו המלווה אותה הוא, שבגדים יכולים להפוך את היום לאחר, לא משנה באיזה מצב רוח מתעוררים בבוקר.

הקולקציה מתכתבת עם הטרנדים העולמיים של העונה, בהם הדפסי הפרחים, משבצות, נקודות, הדפסים גיאומטרים, הדפסי איתנים לאישה הבוהיימנית ובדי סינגל בצריבה המזכירים תחרות קרושה של פעם.

טווח מחירי הפריטים בקולקציה נע בין 99 ל-600 שקל. להשיג בחנות המעצבת, בבית טפר, תל אביב.

חופשה בטוסקנה
מותג אופנה ישראלי חדש נולד, טונשיוניו, והוא מציג קולקציית קיץ רעננה, נשית, רכה ובועטת. קולקציית בגדי נשיםהביכורים של מעצבת האופנה, נורית ויינשטיין-רפפורט, למותג היא כמו משב רוח קריר ומרענן בקיץ הלוהט, וזכתה לשם 'חופשה בטוסקנה'.

הקולקציה מאופיינת בגזרות נשיות, בדים רכים, יוקרתיים ועדינים אשר מלטפים בקלילות את הגוף ומותאמים לאקלים הקיצי הישראלי. היא אפופה בניחוחות רומנטיים ומשלבת נגיעות קלאסיות לצד הדפסים פרחוניים וססגוניים.

בין הפריטים אפשר למצוא מנעד של גזרות, המותאמות למבנה הגוף הנשי, מחבקות ומהללות אותו.

טווח המחירים נע בין 170 ל-550 שקל.  להשיג בסטודיו המעצבת, בתיאום מראש 054-6743053.

כל כך פשוט
הקיץ מתחדשת רשת האופנה למידות 40 עד 48, So Simple, בקולקציה הראשונה בעיצובה של מעצבת האופנה, דפנה לוינסון.

הקולקציה מציגה מבחר שלמעצבי אופנה | מעצבות אופנה עיצובים, השומרים על האיכויות והשפה שיצרה לוינסון במשך עשרים שנות פעילות בעולם האופנה הישראלי תחת המותג דפנה לוינסון HDL, גם בעבור נשים במידות 40 עד 48. הקולקציה מציעה מענה אופנתי ואיכותי לנשים להיות במהלך כל היום.

רשת האופנה הוקמה לפני שנה בדיוק על ידי דפנה וצביקה לוינסון. מטרת הפעילות ברשת היא להציע אופנת בוטיק איכותית לנשים המחפשות אמירה אופנתית ועכשווית גם בתחום הפלאס סייז. שנה אחרי הקמתה עמדה הרשת ביעדיה לפתיחת 12 בוטיקים בפריסה ארצית ועתידה לפתוח עוד 6 סניפי בוטיק בשנה הקרובה.

מחשבת מסלול מחדש
במותג האופנה, נומה, מחשבים מסלול מחדש ומשיקים קולקציית קיץ ממידה 42 בלבד. אחרי 4 שנות פעילות בהן יצרה מעצבת האופנה של המותג, דנה מליק, קולקציות ממידה 38 ועד 48, היא הגיעה למסקנה, כי (אחרי לחץ מהלקוחות) היא צריכה לחשב מסלול מחדש. בהמשך לכך השיקה את קולקציית הקיץ האמורה.

בקולקציה אפשר למצוא מגוון רחב של בגדי קז'ואל ובגדי ערב, שהופכים את המלתחה של כל אישה למודולרית ונוחה. הדגמים מיוצרים בסדרות קטנות תוך הקפדה על בדים נעימים, שמותאמים בגדים | קולקציותלאקלים הישראלי. הגזרות מחמיאות לגוף הנשי והתפירה איכותית ומאפשרת ליהנות מהבגד לאורך זמן.

המעצבת אינה ממוקדת במקור אחד מסוים להשראה, אלא שלכל בגד יש סיפור אחר והשראה אחרת. בו זמנית, השפה היא אותה שפה "נומנומית", והיא משלבת הרמוניה ויזואלית.

הפריטים מתאפיינים בנוכחות ושיק, ומכוונים לנשים שרוצות להתלבש באופן מרשים. מדובר בקולקציות כחול-לבן, שמיוצרות בארץ.

מליק ידועה גם בתמחור האטרקטיבי של הפריטים: "לכל אישה מגיע להתלבש בצורה שמחמיאה לה ובבגדים איכותיים. לכן אני נלחמת, עם כל הקושי שבדבר, לתמחר את הבגדים שלי בצורה הוגנת שמתחרה במחירי רשתות".

טווח מחירי הפריטים בקולקציה נע בין 140 ל-430 שקל. להשיג בחנות המעצבת, ברחוב אבן גבירול 169, תל אביב.

[צילומים: לם וליץ סטודיו].

תגובות

קיץ על קולב | אינדקס אופנה וטקסטיל

bit.ly

|

The friend who introduced me to lol (a lady) plays a
genuinely good tristana but she dont use the computer keyboard...

I didnt notice it a the start, but after some occasions i noticed and was taken aback.
She performs 1 second before everyone else (she dont use smartcast, she click of the image in the skill bar and then click the target...
same for display !!!). She's a bronze 5 (because she mainly plays for fun and dont care with graded) but when she used
the computer keyboard, and smartcasr she might
be stone by now

סגור