Skip navigation
עשו לנו שיתוף (share) ב-

מגע של משי

לאחרונה החלו בחברת ההדפסות לטקסטיל, מגע משי, במהלכי חיזוק וקידום הפעילות בתחום ההדפסות לפרסום. בראיון עמו מספר הבעלים והמייסד של החברה, אייל פרג', על הפרויקט האמור, שמעסיק אותו בימים אלה
 

מאת: רוני נאור-חפרי |

לאחרונה החלו בחברת ההדפסות לטקסטיל, מגע משי, במהלכי חיזוק וקידום הפעילות בתחום ההדפסות על טקסטיל לפרסום. בראיון עמו מספר הבעלים והמייסד של החברה, אייל פרג', על הפרויקט האמור, שמעסיק אותו בימים אלה.

הדפסה על טקסטיל

החברה הוותיקה מתמחה בהדפסות משי ומספקת שירותי הדפסה על חולצות ועל מוצרי טקסטיל לפרסום, לבתי אופנה, לחברות וללקוחות פרטיים הכולל בין היתר: הדפסה על תיקים, הדפסה על כובעים, הדפסה על צעיפים ועוד. במפעל החברה מבצעים הדפסות על חולצות מכל סוגי הבדים לאופנה ולפרסום.

ברשימת הלקוחות של החברה אפשר למצוא את כל בתי האופנה המובילים בסצנת האופנה בארץ, הדפסות על טקסטילבהם גם קסטרו, דיסקרט, דן קסידי, מתאים לי, עונות, אייג' אנד או ועוד. פרג': "בתקופה בה הקמתי את החברה שוק האופנה בארץ רשם מגמת עליה והתחלנו לעבוד עם מגוון בתי אופנה. בהמשך לכך, מרבית בתי האופנה המובילים בארץ מכירים אותנו ועבדו איתנו לפחות פעם אחת, אם לא באופן קבוע".

מחזקים פעילות בהדפסות על טקסטיל לפרסום
את החברה הקים פרג' לפני כ-15 שנה, יחד עם הציירת והמעצבת הגרפית, אושרה חלפון. פרג': "עוד כשהייתי ילד נמשכתי לעולם האופנה ותמיד אהבתי פריטי אופנה יפים ומיוחדים. לפני כ-18 שנה חייתי בניו יורק והפעלתי עסק קטן לדפוס. לאחר מכן, חזרתי לארץ וזיהיתי את הצורך שהיה אז בשוק לציורי יד ולעבודות מיוחדות על פריטי לבוש. באותה תקופה השוק לא היה רווי כמו היום, וההשקעה בציורי יד היתה רווחית. בהמשך לכך, וגם בעקבות המשיכה לעולם האופנה ובעקבות הניסיון שצברתי בענף הדפוס, הקמתי את החברה, יחד עם אושרה, שאוחזת בניסיון של למעלה מ-30 שנה בתחום. התחלנו במקום קטן עם הדפסה ידנית. עסקנו בהדפסת ציורי יד על ג'ינס ועל חולצות ורשמנו הצלחה. עם הזמן התפתחנו ועברנו למתחם גדול יותר, המתפרש על פני שטח של כ-130 מ"ר. רכשנו ציוד מתקדם וחדיש, המודעות ליכולות שלנו בקרב בתי האופנה מובילים התגברה והתחלנו לעבוד איתם".

מה הביא להחלטה לחזק את תחום ההדפסה על טקסטיל לפרסום?
"החברה עוסקת בהדפסות לפרסום כבר מספר שנים, אך לאחרונה החלטנו להתמקד בחיזוק הפעילות באופן משמעותי. ההחלטה הגיעה בעקבות ההבנה שהפעילות בתחום ההדפסות לפרסום מתרחשת כאן בארץ. זאת להבדיל מכלל הפעילות בענף האופנה, שמתרחשת בשנים האחרונות בעיקר בסין. זיהינו את הפוטנציאל הקיים בתחום וגילינו שיש לא מעט ענפים שזקוקים למוצרי פרסום. בהמשך לכך אנו מעוניינים לשלב בין הפעילות שלנו בהדפסות לאופנה לבין הפעילות בתחום ההדפסות לפרסום. המטרה היא להרחיב את המודעות ליכולות שלנו בתחום, בקרב לקוחות פוטנציאליים, כגון מסעדות, מוסדות, רשויות מוניציפליות, חברות, ארגונים, בתי ספר, מעצבי אופנה, לקוחות מענפי האירועים והחתונות, לקוחות פרטיים וכל מי שמעוניין להדפיס על כל מוצר טקסטיל".

דגש על איכות ושקיפות ללקוח
מערך הציוד החדשני של החברה מאפשר לה יכולות הדפסה מרשימות. בהמשך לכך, אפשר למצוא במפרט השירותים גם הדפסות סובלימציה, הדפסות לייזר על טקסטיל במגוון טקסטורות וחיתוכים; חריטות של מגוון מוטיבים על חלקים קדמיים של פריטי לבוש בגדים טרם התפירה; אייר ברש בשילוב הדפסות; עבודות בצבעי מים, בשילוב של פרווה, הדפסות פרוצס ועוד.

דפוס על חולצות

מאילו יתרונות נהנים לקוחות החברה?
"מעבר ליכולות המקצועיות ולשירות האדיב, היעיל והמהיר, הלקוחות שלנו נהנים מייעוץ צמוד. הניסיון והידע שנצבר בחברה במהלך שנות פעילותה הרבות מאפשרים לנו לסייע לכל לקוח, על מנת למנוע טעויות. כמו כן, אין הגבלת כמויות, משום שאנו מאמינים שלכל הזמנה קטנה יש פוטנציאל לגרור הזמנה גדולה בהמשך. אחד היתרונות המרכזיים הוא האפשרות שאנו מציעים לכל לקוח, החל בבתי אופנה גדולים, דרך מעצבי אופנה וכלה בלקוחות פרטיים, לקבל פריטי אופנה ייחודיים במחירים נוחים, במקום לרכוש בחנויות יוקרה ולשלם הון. חשוב לציין את האיכות הגבוהה של ההדפסות שאנו מבצעים ושל מוצרי האופנדפוס משיה לפרסום שאנו מספקים".

איך אתם מתמודדים עם תחרות?
"האסטרטגיה שלנו מתמקדת במחירים הוגנים וסבירים לצד דגש על איכות ושקיפות ללקוח. השוק תחרותי, לכן אנו שומרים על מחירים אטרקטיביים, אך בו זמנית על תמורה הולמת לטיב ההדפסה ופריט הלבוש עצמו. כמו כן, לאחרונה השקענו משאבים רבים בשדרוג ובשיפוץ המפעל. זאת על מנת לשמור על שקיפות מלאה ולאפשר ללקוחות להגיע אלינו, לראות איך המקום עובד ולהתרשם מהעבודה שאנו עושים בשטח. כיום לקוחות שמגיעים אלינו יכולים ליהנות גם משהות באווירה נעימה, במתחם משודרג, עם פינת קפה חדשה וכסאות נוחים".

איך אתם מתעדכנים במגמות שמלוות את הענף?
"אנו מבקרים בתערוכות בינלאומיות באופן קבוע. אנו עובדים עם בתי אופנה בספרד, באיטליה ובארץ, כמובן. כמו כן, אנו בקשר קבוע ורציף עם מעצבות אופנה. בהמשך לכך, אנו עובדים עם הציוד הכי משוכלל וחדשני בתחום. לכן יכולות ההדפסה שלנו מאפשרות גם שילוב של מגוון אפליקציות, כגון אבנים, פנינים ואביזרים, ושילוב של עבודות עיצוב יוצאות דופן, עם הטבעות וכולי".

ספר על הדבר הבא.
"לאחרונה נכנסנו גם לרשתות החברתיות ולפעילות מוגברת באתרי האינטרנט שלנו. כך שניתן לבצע הזמנות דרך האתרים. בהמשך לכך, הפרויקט הבא קשור בעיקר בקידום הפעילות שלנו גם דרך הדפסות על טקסטיל לפרסוםהאינטרנט. כמו כן, אנו מתעתדים להתחיל בהדפסות של סמלים צבעוניים, לחולצות תלבושת אחידה בבתי ספר. בנוסף, נרצה לכוון לעבודות של ציורי יד בהזמנה ושל עיצוב למעצבי אופנה לפי דרישה, גם של פריטים בודדים".

שתף ביעדים להמשך.
"בין היעדים לשמר את רמת הפעילות שלנו בתחום האופנה ולצד זאת להתמקד בהרחבת הפעילות בתחום ההדפסות על טקסטיל לפרסום. המטרה היא לעבוד עם כמה שיותר חברות גדולות ולהעלות את רמת המודעות לפעילות וליכולות של החברה בקרב גורמים רלוונטיים. כמו כן, מתוכננת הקמת חנויות אינטרנטיות למכירה מקוונת של מגוון המוצרים והפתרונות שהחברה מציעה".

מגע משי. המרץ 3, תל אביב | 053-941-9005.

http://www.maga-meshi.co.il/