טין טן טון

מפעל האופנה טין טן טון נוסד בשנת 2010 ע"י עדן וסנאט זליבנסקי. ההתמחות של טין טן טון היא בעיצוב והדפסה של חולצות, מוצרי טקסטיל פרסונליים, מיתוג וקידום עסקים

מפעל האופנה טין טן טון נוסד כעסק משפחתי בשנת 2010. המייסדים והבעלים הם עדן וסנאט זליבנסקי. ההתמחות של טין טן טון היא בעיצוב והדפסה של חולצות, מוצרי טקסטיל פרסונליים, מיתוג וקידום עסקים ונותני שירותים באמצעות הדפסה על מוצרי טקסטיל וגם מיתוג וייצור מוצרי קד"מ שונים ( כוסות, פחיות, מוצרי עץ ועוד).

המפעל הקטן שוכן במרכז תל אביב. מגזר הלקוחות שלו כולל לקוחות עסקיים, חברות מסחריות, עמותות, גופים ציבוריים שונים ולקוחות פרטיים מכל רחבי הארץ

בצמוד למפעל נמצאת החנות ובה שלל ומגוון מוצרי טקסטיל, מתנות, מיתוגים. הכל בצבעים מרהיבים ובתצוגה אטרקטיבית ומושכת את העין .

ירדן זליבנסקי, שהוא בנם של הבעלים והמייסדים, משמש כמנהל השיווק של טין טן טון: "פתחנו את העסק עם השאיפה להוציא כל לקוח עם חיוך, מה שמתבטא גם בעיצובים שלנו. התחלנו בחנות, וב-2014 הזמן פתחנו גם מפעל ייצור בדרום העיר. הציוד שאתו אנו עובדים הוא החדשני ביותר, וייחודי בתעשייה הישראלית בתחום הטקסטיל".

מה הקווים המנחים שלכם בתחום?

"אנחנו עובדים ומשתמשים  בשיטת הדפסה וטכנולגיה שהיא מעוד מתקדמת. באופן מעשי מדובר על סוג חדשני של הדפסה דיגיטלית לטקסטיל הנעשית באמצעות מדפסת מתקדמת תוצרת חברת קורנית הישראלית. עם יכולות הדפסה על גבי כל סוגי הבדים( לרוב סיבים טבעיים וכותנה) לגבי מוצרי הסובלימציה הדגש הוא על השירות ללקוח, עיצוב גרפי איכותי. מבחינת התאמה ללקוחות עסקיים ופרטיים הרי אנחנו מבצעים ביעילות מיתוג פרסונלי לכל מוצר לפי דרישת לקוח".

מה היתרונות שלכם?

"א. חשיבה יצירתית מחוץ לקופסה, תוך התאמה למוצרים ייחודיים ודרישות מיוחדות.

ב. מתן פתרונות גמישים תוך זמן קצר

מיכון טכנולוגי ברמה גבוהה מאוד"

לשם המחשה הביא  ירדן דוגמאות לסיפורי לקוחות.

"במקרה הראשון מדובר היה בעמותת "תנו לחיות לחיות" . הם הזמינו סרגלים מיוחדים עם גימור סופי המאפשר לשלוט בעלויות שלו. הם פשוט התאהבו במוצר והזמינו עוד. מדובר היה בסרגל העשוי אלומניום  שעליו מצוירות חיות והוא מכויל.

 במקרה אחר הדפסנו ליצרן אופנה חולצות בעיצובים שונים. כאשר הכיוון היה להתאים כל מוצר באופן בואריצאיות שונות וכל פעם זה תפס חזק מאוד בחנויות אופנה בכל רחבי הארץ.

במקרה אחר חברת פרסום ידועת שם פנתה אלינו על מנת שנפיק עבורה מוצר לקמפיין מסוים שהיא קידמה אותו. המוצר הזה נמכר בתוך 24 שעות תודות לקמפיין שלו".

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>