גברים על עקבים

מותג נעלי הגברים, Btall, מציג פיתוח חדש: נעליים עם הגבהה נסתרת לגברים נמוכי קומה ואפשרות לרכישה דיסקרטית. אם לא אהבתם – לא שילמתם

גברים על עקבים, או לו רק היו לו 5 ס"מ נוספים....

ברוב המקרים גברים ישראליים נמוכי קומה יעדיפו להישאר בממדים הטבעיים שלהם, ולא יכתתו רגליים כדי למצוא פתרונות מגביהים. רובם יוותרו על שיטוט בין חנויות הנעלה ושלל אנשי מקצוע בתחום, ואולי להסתכן במפגש עם מכרים בדרך.

הפיתוח של מותג נעלי הגברים, Btall, מציע פתרון דיסקרטי, נוח ואופנתי לרכישת נעליים עם הגבהה נסתרת. מדובר בקולקציה מגוונת של נעליים אופנתית עם הגבהה נסתרת, בלתי נראית, המגביהה בעד 9 ס"מ.

את הנעליים אפשר למצוא בחנות נעליים וירטואלית של מותג נעלי הגברים. החנות מציעה חוויית הקניה נוחה ויעילה, בשיטת שיווק ייחודית: לא אהבת לא שילמת.

נושא הגובה הוא די רגיש אצל גברים ולא כל נמוך קומה ירצה להיכנס לחנות שמוכרת "נעלי עקב" לגברים. מעבר לכך, כיום אין סיבה לבזבז זמן על נסיעות חיפוש חניה, כשאפשר למדוד את הנעליים בבית, בנחת ובפרטיות.  

בוחרים בדגמים מהחנות הווירטואלית, שליח מגיע עם כל הנעלים שנבחרו עד לבית. ניתן לשמור את הנעליים עד 48 שעות ואם לא אוהבים לא משלמים. כך ניתן למדוד, לבחור, להתרגל לגובה החדש ולהחליט אם מעוניינים לבצע את הרכישה או לא. הרכישה אינה כרוכה בדמי משלוח או בחיובים נוספים.

בקולקציה אפשר למצוא דגמי נעליים בסגנונות קז'ואל, אלגנטי וספורטיבי. הן עשויות מחומרים משובחים ונראות רגילות לחלוטין מבחוץ.

הדגמים בסגנון האלגנטי מתאימים לשילוב עם פריטי לבוש מחויטים וגם עם ג'ינס ליצירת מראה מחייב פחות. השילוב יתאים לכל אירוע או פגישת עסקים ויצור מראה מרשים ויוקרתי.

תחת הכותרת 'קז'ואל' אפשר למצוא מגוון דגמים בצבעים שונים, שיתאימו לשילוב עם פריטי לבוש יומיומיים, כגון ג'ינס, חולצות טי או חולצות מכופתרות משוחררות. השילוב יתאים לכל צורך ויעניק מראה נכון לאורך כל היום: החל משעות הבוקר בעבודה, דרך פגישת עסקים עם ארוחת צהריים וכלה בבילוי עם חברים בשעות הערב.

הקו הספורטיבי מציע נעליים מגביהות שיתאימו לשילוב עם פריטי לבוש ספורטיביים, כגון חליפות ג'וגינג ובגדי ספורט, אך לא רק. הנעליים הספורטיביות ישתלבו מצוין עם ג'ינס וכל חולצה, ויצרו מראה  עכשווי, קליל וטרנדי.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>