חברת היופי העולמית Shiseido בוחרת בדאסו סיסטמס

דאסו סיסטמס הודיעה כי Shiseido Company Limited, חברת הקוסמטיקה הגלובלית בת 150 שנה הפועלת ב-120 מדינות, חתמה על הסכם רב שנתי ליישום פתרונות ניהול תפעול הייצור של דאסו סיסטמס, שיוטמעו באתרי הייצור של שיסיידו ביפן, אירופה, ארה"ב ומדינות נוספות. כמענה למגמה הצרכנית, שהתפתחה במהלך מגפת COVID-19, ומדגישה בריאות וטיפוח העור, Shiseido שואפת לייעל את מערך הייצור שלה, כך שיתאים לדרישות הצרכנים ויגביר נאמנות למותג.

 


דאסו סיסטמס הודיעה כי Shiseido Company Limited, חברת הקוסמטיקה הגלובלית בת 150 שנה הפועלת ב-120 מדינות, חתמה על הסכם רב שנתי ליישום פתרונות ניהול תפעול הייצור של דאסו סיסטמס, שיוטמעו באתרי הייצור של שיסיידו ביפן, אירופה, ארה"ב ומדינות נוספות.


 
כמענה למגמה הצרכנית, שהתפתחה במהלך מגפת COVID-19, ומדגישה בריאות וטיפוח העור, Shiseido שואפת לייעל את מערך הייצור שלה, כך שיתאים לדרישות הצרכנים ויגביר נאמנות למותג.

הפתרון התעשייתי שתטמיע שיסיידו הוא "Perfect Production", חוויה המבוססת על פלטפורמת3DEXPERIENCE  של דאסו, וממנפת את אפליקציות DELMIA Apriso,
 נבחר כמענה לאסטרטגיית הטרנספורמציה העסקית לצמיחה של שיסיידו "Wind 2023 and beyond", המתמקדת בשיפור הפרודוקטיביות ברמת המפעל תוך הפחתת הוצאות.

הפתרון יאפשר לשיסיידו לנהל ולתקנן את אתרי הייצור שלה ברחבי העולם (יפן, ארה"ב, אירופה ועוד) בסביבה וירטואלית שיתופית אחת, בכך לשפר את התכנון מקצה לקצה, לייעל את הייצור ולהגדיל רווחיות.
שיסיידו תוכל לתת מענה לאתגרים בייצור מבלי להשפיע על איכות המוצר. 
שיפור גמישות הייצור במגוון אתרי הייצור בעולם, יאפשר לחברה להקצות במדוייק משאבי ייצור, לשמור על איכות המוצר, ולספק את הביקושים למוצריה ברמה המקומית והגלובלית.

"המגפה הראתה לנו שהצרכנים נותנים עדיפות לשגרת טיפוח העור והבריאות שלהם. עד 2030, אנחנו רוצים להיות מובילים עולמיים כחברת יופי ובריאות אישית, שעוזרת לאנשים לממש את היופי הייחודי והבריאות שלהם לאורך חייהם", אמר Atsunori Takano, מנהל בכיר, CITO, Shiseido. "אנו מצפים שהמובילות של דאסו סיסטמס במגזר הקוסמטיקה והערך שהטכנולוגיה שלה יכולה להביא לייצור שלנו יסייעו במימוש אסטרטגיית הצמיחה שלנו."


"המעבר של צרכנים לכיוון בריאות צובר תאוצה ברחבי העולם, ושחקני יופי מובילים יצטרכו לספק מוצרים חדשניים חדשים לשוק יותר מהר מאי פעם", אמר פיליפ לוב, סגן נשיא, תעשיית מוצרים ארוזים לצרכן וקמעונאות, דאסו סיסטמס. "פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE מספקת ליצרנים גלובליים כמו Shiseido סביבת ייצור וירטואלית בזמן אמת. זה מספק את גמישות, המאפשרת להפיק יותר מהמפעלים הקיימים ולהאיץ את כל היבטי הייצור כדי להרחיב את סל מוצרי היופי והבריאות האישיים שלהם ללקוחותיהם."

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
ביטויים כמו: מרכז גמילה, קולבים | 
המדייק
חברת הגברה | חברת הסעות בתל אביב
קולבים | לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>