קולקציה חדשה לבדים

מדפסת מחזור נייר משרדי של Epson גוייסה ע״י מעצב האופנה


מדפסת מחזור נייר משרדי של Epson גוייסה ע״י מעצב האופנה  היפני Yuima Nakazato לייצור בד מבגדים משומשים

שיתוף הפעולה בין ענקית הדפוס ונקאזטו  משלבת שימוש בטכנולוגיות הזרקת דיו וסיבים יבשים ליצירת עיצובים חדשניים מבגדים ממוחזרים 

Epson שיתפה פעולה עם מעצב האופנה היפני הנודע יומיאה נקאזטו (YUIMA NAKAZATO) בשבוע האופנה העילית אביב - קיץ 2023 שהסתיים בסופ״ש בפריז, כדי לחשוף יצירות חדשות ובנות קיימא כאחד. נקאזטו תכנן ותפר חלק מיצירותיו הלבישות תוך שהוא מסתייע בתהליך ייצור טקסטיל חדש, בר-קיימא ובעל פוטנציאל לשינוי אמיתי בתעשייה: טכנולוגיית הסיבים היבשים של Epson. 

הטכנולוגיה, שכבר משמשת באופן מסחרי למיחזור נייר משרדי ושאינה דורשת כמעט מים בתהליך, הותאמה לייצור בד לא ארוג הניתן להדפסה - מבגדים משומשים. תהליך ייצור הבד החדש נחשף בפריז כחלק משיתוף פעולה בן שלוש שנים בין Epson והוא הוצג בהצגת בכורה עולמית במהלך תצוגת המסלול של המעצב בפאלה דה טוקיו בפריז. שני הצדדים הסבירו כי הם מאוחדים ברצון להעלות את את המודעות לפסולת המים והחומר הקשורים בייצור בעודף בתעשיית האופנה. 

הבד בו נעשה שימוש ביצירת קו האופנה האחרון של נקאזטו יוצר מבגדים משומשים שמקורם באפריקה, היעד של בגדים רבים שנזרקו ממקומות אחרים בעולם. נקאזטו ביקר בקניה, שם אסף כ-150 ק"ג של חומר פסולת בגד. לאחר מכן, Epson יישמה את תהליך הדפסת הסיבים היבשים שלה כדי לייצר יותר מ-50 מטרים של בד לא ארוג חדש, שחלקו שימש להדפסה עם דיו פיגמנט עם טכנולוגיית ההדפסה הדיגיטלית Monna Lisa של Epson. במהלך התצוגה הם  המחישו כיצד המעבר להדפסת טקסטיל דיגיטלית, באמצעות דיו פיגמנט ושימוש בטכנולוגיות שאינן מצריכות בזבוז מים, מציע לתעשיית האופנה אמצעי בר-קיימא יותר ובזבזני פחות להדפסת טקסטיל. הם אף ציינו כי מדפסות Epson Monna Lisa Digital Direct-to-Fabric בהן נעשה שימוש  צורכות פחות מים בהשוואה לשיטות האנלוגיות וכי צבעי הפיגמנט ידידותיים יותר לסביבה. 

"למרות שהיא בשלביה המוקדמים, Epson מאמינה שטכנולוגיית הסיבים היבשים שלה בשילוב עם הדפסה דיגיטלית של דיו פיגמנט יכולים להציע לתעשיית האופנה עתיד הרבה יותר בר קיימא״, אומר דניאל בן מויאל, מנהל הפיתוח העסקי של Epson. ״המטרה שלנו היא להפחית משמעותית את השימוש במים, תוך אפשרות לאפשר למעצבים את החופש לבטא את היצירתיות שלהם במלואה.

החזון הסביבתי של Epson מחויב לתרום לכלכלה מעגלית, ופיתוח זה יכול להיות צעד אחד לקראת השגת המטרה הזו. טכנולוגיית סיבים יבשים המיושמת בתעשיית האופנה מאפשרת ייצור חומר לבגדים חדשים שעברו מיחזור מבגדים משומשים"

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

חנות אינטרנטית

העולם כולו עובר לקניות ברשת האינטרנט.
תנו לנו לבנות לכם חנות אינטרנט מלאה
כולל סליקה, אבטחה והכנסת כל המוצרים.
החלום שלנו - שאתה תקום בבוקר ותבדוק
כמה כסף נכנס בלילה!

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
בביטויים החזקים אתה תקבע את התקציב
- אנחנו נביא אותך לדף ראשון!   מייטק

הבית שלנו | טרקטורון חשמלי לילדים

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך לדף 
הראשון בגוגל בלי טריקים ובלי שטיקים.
ביטויים כמו אורן זיואנודייז, סיור קולינרי
קייטרינג לאזכרות | הדפסה על עץ

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר, עם אפשרות לבניית חנות
אינטרנטית וסליקה מלאה

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>