מתפרת קראון ג'וליס

מתפרת קראון ג'וליס, היא אחת המתפרות הותיקות והמובילות בישראל כיום. היא נוסדה לפני 52 שנה בידי כמאל אבו חסן, שהוא בעליה ומנהלה הראשי. העסק הוא עסק משפחתי, השוכן במרכז ג'וליס, ויחד עם כמאל מנהלים את העסק, ילדיו, ודניאל חסן בניהם.


מתפרת קראון ג'וליס, היא אחת המתפרות הותיקות והמובילות בישראל כיום. היא נוסדה לפני 52 שנה בידי כמאל אבו חסן, שהוא בעליה ומנהלה הראשי. העסק הוא עסק משפחתי, השוכן במרכז ג'וליס, ויחד עם כמאל מנהלים את העסק, ילדיו, ודניאל חסן בניהם.
המתפרה נוסדה כאשר כמאל הרגיש שיש חוסר תעסוקה בקהילה הדרוזית ובעיקר לנשים דרוזיות. הצורך בתעסוקה לקהילה הדרוזית דחף להקמת המתפרה שמהווה גם כגוף קהילתי בכפר ג'וליס.
צוות העובדים כולל תופרות מקצועיות, בנות הכפר, גזרנים וגזרניות, תדמינתיות, מעצבים אנשי שירות ומובילים.כיום כ- 50 תופרות מקצועיות בתנאים סוציאליים מלאים ויחס אישי ביו כל העובדים בהקפדה על סחר הוגן.


ההתמחות של החברה כוללת ייצור הלבשה תחתונה , אופנת ילדים, שמלות ערב, ציוד רפואי , טקסטיל טקטי ועוד. באופן פרטני מדובר ב אופנת ילדים כל הלבשה ואופנה. טקסטיל טקטי- מיגונים. אפודים. מכונות כבדות יותר.מוצרי בטיחות. מוצרים רפואיים-מוצרים עשינו מוצרים כמו מסכות. סדיני הפרדה, מוצרים נוספים. טקסטיל רפואי.כולל לבוש הפרדה מיגון

שטח המפעל הוא כחצי דונם. עם ציוד מתקדם ואיכותי ומחלקת ייצור מתקדמת  וחדישה.
מגזר הלקוחות כולל לקוחות עסקיים מכל רחבי הארץ. מתפרות, מעצבי אופנה, חנויות, ועד גופים וארגונים ציבוריים גדולים בתחומי הבריאות, הביטחון והשירות הכללי לציבור. חלק מהתוצרת ייעודית במקרים מסויימים גם לייצוא לחו"ל.


מה היתרונות שלכם?
"מתפרת קראון ג'וליס ידועה באיכות הגזירה והתפירה, בעבודה קפדנית על איכות ולוחות זמנים לאספקת המוצרים.הצוות המקצועי כמפתחי מוצר , תדמיתנות, גזירה תפירה וכו' הוא 
צוות מקצועי מיומן , ברובו ונמנה על תושבי הכפר והיישובים הקרובים ויש לקרבה זו חשיבות באחידות תהליכי הייצור בכללותם. בנוסף אנחנו נותנים מענה כולל של –"הכל תחת קורת גג אחת"  מתהליך התכנון ועד הגימור הסופי. גמישות בזמנים. איכות גבוהה מאוד של המוצרים. התמודדות עם סוגי מוצרים ודרישות שונות. שירות ויחס חם ללקוחות באשר הם. ייעוץ מקצועי רחב היקף."


דניאל  מספר שני מקרים מיוחדים מבין מאות הנוגעים לייחוד של קראון:
"בזמן הקורונה סיפקנו באופן ייחודי ומשמעותי מאוד, מסכה אנטי בקטריאלית ששימשה לצרכי צוותים רפואיים ומניעת הדבקות. המסכה הצילה כמובן חיים רבים והייתה מבוקשת מאוד בארץ ובחו"ל.
מקרה ייחודי ובולט מאוד היה של ייצור בדים מכותנה אורגנית מיוחדת מפרו. כותנה הגדלה על שיחים גדולים ובמדרונות ההרים, וגם במדבר הפרואני. חומר הגלם הזה קצר הצלחה מבחינת מוצרים שיוצרו ללא שימוש בחומרי הדברה , יצר אג'נדה ברורה ומשמעותית של הגנת הסביבה, וכמובן מוצרים ייחודיים, עם איכות ייחודית, ועל כך אנחנו כמובן גאים ושמחים כאחת."

 

לאתר החברה לחץ כאן:

http://www.crownjulis.co.il/

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

בואו נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את המילים והתקציב ואנו נדאג
למקום הראשון בתוצאות גוגל. בהתחייבות

בואו נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך צעד קדימה ולהביא
אותך להיות בדף הראשון בגוגל בביטויים
החשובים. ראשון בגוגל = לקוחות חדשים

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים וחנויות

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין, מערכת ניהול אתרים
ועיצוב מרהיב ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>