סטרטסיס במדפסת תלת מימד לעולם האופנה

סטרטסיס (NASDAQ: SSYS), הכריזה על מדפסת התלת מימד הראשונה בתעשייה המיועדת להדפסה ישירה על טקסטיל. ה- J850 TechStyle עונה על הדרישות הייחודיות של מעצבי ויצרני האופנה, ששואפים לחדשנות דרך שילוב של הדפסת תלת מימד בבדים, בגדים, תיקים, נעליים ואביזרי אופנה אחרים. הפתרון של סטרטסיס כולל את המדפסת עצמה, יחד עם תוכנה וחומרים תומכים.

חברת סטרטסיס (NASDAQ: SSYS),  הכריזה על מדפסת התלת מימד הראשונה בתעשייה המיועדת להדפסה ישירה על טקסטיל. ה- J850 TechStyle עונה על הדרישות הייחודיות של מעצבי ויצרני האופנה, ששואפים לחדשנות דרך שילוב של הדפסת תלת מימד בבדים, בגדים, תיקים, נעליים ואביזרי אופנה אחרים. הפתרון של סטרטסיס כולל את המדפסת עצמה, יחד עם תוכנה וחומרים תומכים. 

ה- J850 TechStyle מדפיסה ישירות על מגוון בדים, כולל ג׳ינס, כותנה, פוליאסטר ועור, בנפח של בין יחידה אחת לעשרות אלפי יחידות, בצבע מלא (עד 600 אלף גוונים ייחודיים), או בחומרים שקופים רכים ובמגוון טקסטורות וגימורים.  

חשיפה בינלאומית ראשונה של המערכת כולה תתבצע במסגרת תערוכת האופנה SSYS 2Y22 REFLECTION שתתקיים במילנו במהלך יוני 2022. 

עם השקת הפתרון, סטרטסיס מספקת למעצבים ולמוצגי האופנה המובילים יכולת ואפשרות לבדל את יצירות האופנה שלהם משל המתחרים. המדפסת החדשה מאיצה את תהליכי העיצוב וזמן ההגעה לשוק. זה בנוסף לחופש הפעולה העיצובי אשר פותח בפני המעצבים אינסוף אפשרויות הן בחלק העיצובי והן בהתאמות האישיות ללקוחות הקצה, כולל התאמה על פי דרישה. 

לדברי מומחית האופנה וחזאית הטרנדים המוערכת, לי אדלקורט, בשוק היה עניין רב במדפסת תלת מימד לטקסטיל עם פוטנציאל אינסופי ליישומים יצירתיים עבור מעצבי האופנה. להערכתה התעשייה כולה תגיב בהתלהבות רבה להכרזה. ״סטרטסיס מביאה כאן תשובה למיליון תפילות״, היא אומרת. על פי חברת האנליסטים Boston Consulting Group מצרכני אופנת העלית, רכשו במהלך שנת 2019, מהדורות ייחודיות מהמעצבים המועדפים עליהם, תופעה שמאפיינת בעיקר את בני דור Z ואת המילניאלס. המדפסת החדשה תסייע למעצבים להגיב על הדרישה הזו ולבדל ולחדש את העיצובים שלהם, מהר יותר בתהליכים מקומיים יותר המיישמים אוטומציה דיגיטלית על הדרך. 

לקראת ההשקה חברה סטרטסיס למספר שותפים מובילים, דוגמת Dyloan ו- D-house ממילנו, מרכז מצויינות וחדשנות המתמחה בפיתוח טכנולוגיות אופנה, כדי להדגים את רבגוניות השימושים – מעיצוב בסיסי ועד לייצור עצמו. ״מאז השקנו בשנת 2019 את הקולקציה הראשונה שלנו של בדים מודפסים, בשבוע האופנה בניו יורק, היה לי ברור שתוך כמה שנים הדפסת תלת מימד תשולב בבתי האופנה עלית המובילים״, אומרת נעמי קמפפר, דירקטורית אופנה אמנות ועיצוב בסטרטסיס. ״למדנו רבות מהימים הראשונים, הרחבנו את היריעה והיכולות הטכנולוגיות ויצרנו מדפסת ייעודית לתחום שתאפשר למעצבים ליצור ללא גבולות. ולא, זה אינו סוף המסע – אנו נמשיך לפתח ולחדש עם הטכנולוגיה שלנו ונמשיך להיות חלוצים ומובילים בתעשייה הזו״.

״אני נמשך לטכנולוגיות חדשות שמאפשרות לי ליצור משהו חדש ומקורי״, אומר מעצב האופנה כרים ראשיד. ״עם הטכנולוגיה של סטרטסיס, האפשרויות הן אינסופיות. יש לי הזדמנות להתנסות ואני מרגיש שרק גירדתי את פני השטח של מה שניתן לעשות עוד עם הטכנולוגיה הזו״. בתערוכה במילנו יוצגו עבודות חדשות של 7 צוותי מעצבים שיציגו ביגוד עלית, חליפות, בגדי יום, תיקים ונעליים,  כולל אלה של המעצבת הישראלית גנית גולדשטיין. 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
ביטויים כמו: מרכז גמילה, קולבים | 
המדייק
חברת הגברה | חברת הסעות בתל אביב
קולבים | לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>